Om Stormen

Stormen kommunikation är en reklam-, event- och kommunikationsbyrå som hjälper små och stora företag, kommuner och statliga verk att kommunicera på ett tydligt sätt, oavsett media. Stormen kommunikation har sedan början av 1990-talet byggt upp en gedigen erfarenhet inom marknadskommunikation. Uppdragen kommer från såväl offentlig som privat sektor. Läget vid havet bidrar till kreativiteten och gör medarbetarna glada.

E-post: info@stormen.nu

Telefon: +46 (0)340-67 30 00

Fax: +46 (0)340-67 30 00

Stormen kommunikation
Slottsgatan 8, SE-432 44 Varberg

Catarina Berglund

VD, projektledare

catarina@stormen.nu

0340-67 30 03

Pontus Grönvall

Projektledare, textförfattare, fotograf

pontus@stormen.nu

0340-67 30 02

Malin Uhlin

Produktionsledare, original

malin@stormen.nu

0340-67 30 16

Beatrice Lind

Journalist, skribent

beatrice@stormen.nu

0340-67 30 18

Annica Carlsson

Ekonomiansvarig

annica@stormen.nu

0340-67 30 18

Ann Lagerstedt

Art director, sociala medier

ann@stormen.nu

0340-67 30 00